Ještě nedávno byl otec u porodu něco jako sci-fi. Naši otcové viděli své děti pouze přes okno ve třetím patře. Role muže u porodu je nová, nikdo ji mužům ani ženám neobjasnil. Muž neví, co má u porodu dělat, a žena neví, co od něj může očekávat.

 

A

Muži se obávají, že nedokáží ženě u porodu pomoci.

A

Muži pochybují o tom, že jejich podpora má vliv na vaše zdraví a zdraví vašeho miminka.

A

Muži se bojí, že když uvidí svou ženu rodit, bude to překážka v dalším sexuálním životě.

Co kdybych vám řekla, že:

N

Dobrý doprovod u porodu může zcela změnit to, jak žena svůj porod vnímá.

N

Doprovod u porodu má přímý vliv na zdraví ženy i dítěte. A také na to, jak dobře porod poběží.

N

Muži, kteří viděli svou ženu porodit, jsou ohromeni její silou a touží po ní.

N

Ženy, které zažily laskavou podporu svého partnera, jsou ohromeny svým mužem ještě více než dřív.

Jak moc vám může pomoci váš muž u porodu?

 

Muž má u porodu mnoho rolí a může vám být oporou v mnoha a mnoha situacích…Jaké jsou tedy jeho role?

 

N

Řidič, který myslí na všechno...

Muž je ten, kdo obvykle zajišťuje váš převoz do porodnice, ten, kdo musí zajistit všechny organizační věci, když žena začne rodit a zavelí – „JEDEM!“.
N

Psychická podpora a reálná pomoc!

Příjezdem do porodnice se mužova role mění. Jeho význam zdaleka nekončí, naopak právě začíná… Bude to právě váš muž, kdo s vámi bude po celou dobu porodu a nikdo jiný. Veškerou podporu a péči budete tedy dostávat právě od něj a to, jakou podporu a péči žena u porodu dostává, přímo ovlivňuje to, jak porod běží. Zda hladce nebo se porod komplikuje.
N

Partner, který je na svou ženu pyšný a ona je pyšná na něj.

Každý muž, když vidí svou ženu porodit, je na ni pyšný. Pokud žena dostane od svého partnera při porodu dostatek podpory a péče, bude stejně tak pyšná ona na něj. Společná cesta porodem může silně prohloubit pouto mezi vámi.

Co mužům obvykle brání v tom stát se dobrým doprovodem u porodu:

A

Nedostatek informací o porodu, které by do sebe zapadaly a dávaly jeden logický celek.

A

Neodstatečné pochopení toho, jak porod běží a co potřebuje.

A

Podceňování významu doprovodu u porodu.

Od začátku jsem věděl, že tam chci být. Poprvé jsem tam byl úplně bez přípravy, takže to bylo hodně nervózní. Podruhý už to tak nechtěla ani moje žena ani já. Připravoval jsem se dost dopředu a díky tomu jsem byl úplně v klidu a celý to bylo skvělý. Nikdy mě nenapdalo, že je možný si porod užít. I teď mi připadá, že to zní vlastně trochu úchylně, ale nic úchylnýho v tom nebylo…a bylo to skvělý.
Roman P.

Manžel dneska ráno přišel po noční domů, a říká mi: Tak jsem zkouknul celý to video…Ale je to super, zeptej se mě schválně na něco…No úplně mě tím dostal, protože je fakt vidět, jak to změnilo jeho náhled, spoustu věcí pochopil, dostal hodně informací.

Tak uvidíme každopádně Adéla Magda moc děkuju za skvěle zpracované video, i můj muž ho velmi ocenil, že tam nejsou zbytečné řečičky, ale praktické věci…takže moc díky a doporučujeme Lada a Jirka

Lada a Jirka

Původně jsem chtěla, aby šla Adéla k porodu s námi, aby měl manžel možnost k porodu třeba nejít, když to nebude v tu chvíli cítit. Bohužel to nouzový stav neumožňoval, tak bylo potřeba připravit manžela. Nejprve z toho byl hodně nervózní, ale díky Adéle a její přípravě pochopil, jak porod funguje a hrozně se uklidnil. Začal se sám na porod těšit a u porodu byl naprosto nejlepší.
Linda K.

Muž u porodu je perfektně zpracovaný pro chlapy, manžel byl celých 37 hodin se mnou a byl naprosto úžasný 
Hanka L.

Pro ženy, které si chtějí dopřát skvělou podporu a péči a pro muže, kteří se toho nebojí, jsem připravila online kurz Muž u porodu.

 

Kurz, který vám umožní prožít porod společně, v klidu a radosti. A stejně tak společně vykročit na cestu rodičovství.
Je pro všechny muže, kteří touží být skvělým, opravdovým tátou hned od začátku. Pro všechny muže, kteří nechtějí u porodu jen bezradně stát.

Je pro všechny ženy, které vědí, že si u porodu zaslouží opravdu dobrou péči a nejen někoho, kdo jim nabídne ruku k rozdrcení 🙂

Online forma

Na svůj kurz se muž může podívat z domova, ze svého křesla se svojí skleničkou vína, piva, hrnkem kafe nebo čaje…kdykoliv. V 9 dopoledne stejně jako ve 3 ráno. Je to jenom na něm. Ušetřete mu dovolenou nebo víkend, který by strávil na živém kurzu.

Určen (pouze) pro muže

Kurz je stavěný přímo pro potřeby mužů u porodu. Nemusí poslouchat nic, co se jich netýká. Kurz je praktický, stručný a jasný. Doprovodila jsem k porodu ve své praxi duly (= ženy, která připravuje a doprovází k porodu) již přes 120 párů a opravdu vím, co se u porodu týká muže a co ženy. Vím, že muži nají obavy, kdy vyjet do porodnice, zda bude všechno v pořádku…a jak to mít alespoň trochu pod kontrolou.

Vy na to máte!

V kurzu mužům ukážu, že to dokážou! Muži umí a zvládnou podpořit svou ženu a pomoci jí v její těžké hodince. Je to rpávě váš muž, kterého jste si vybrala jako životního partnera, udělejte z něj nyní také skvělého partnera u porodu.

Připravení, schopní a spolehliví muži se srdcem na pravém místě, mění svět k lepšímu. Povzbuďte svého partnera, aby byl jedním z nich.

Co všechno v kurzu najdete?

1. Jak pečovat a podpořit ženu ještě před porodem

1. Jak pečovat a podpořit ženu ještě před porodem

 

 

To, jak dobře porod poběží souvisí s celým těhotenstvím a s jeho závěrečnou fází obzvlášť. Na co je tedy dobré a důležité dávat pozor. Co se týká muže a co má nechat plně na vás? A proč má balit tašku s vámi? To všechno se zde dozví.

V hodnotě 250 Kč

 

2. Porod a jeho fáze

2. Porod a jeho fáze

 

 

Zde se muži jednoduše dozvědí o tom, jak vlastně porod funguje. Jaké hormony ho řídí a co je potřeba k jejich vyplavování. Zároveň zde mužům objasním, jaké jednotlivé fáze porod má a jak se liší.

V hodnotě 250 Kč

 

3. Jak pečovat o ženu v počátku porodu ještě doma

3. Jak pečovat o ženu v počátku porodu ještě doma

 

 

Mnoho mužů se právě této fáze porodu obává a chce vyrazit do porodnice s první kontrakcí…to se obvykle moc nelíbí ženám 🙂 Takže zde se muži dozví, jak to tedy je s tím začátkem porodu a zůstat doma v klidu a beze strachu.

V hodnotě 250 Kč

 

4. Cesta do porodnice.

4. Cesta do porodnice.

 

 

Ano, další strašák většiny mužů…objasníme si, co je důležitého na cestě do porodnice a že opravdu obvykle je dost času do porodnice dojet. A jako bonbonek mužům zde představím příběh jednoho tatínka, který „rodil svého syna v autě“ 🙂 

V hodnotě 250 Kč

 

5. Příjem v porodnici a proč u něj být

5. Příjem v porodnici a proč u něj být

 

 

Příjem v porodnici je samostatnou specifickou částí porodu a postupů v porodnici. Proto zde mužům vysvětlím, proč je dobré, aby tam byli s vámi ajak vám tam mohou pomoci.

V hodnotě 250 Kč

 

6. První doba porodní v porodnici

6. První doba porodní v porodnici

 

 

Ano, v této fázi je většina nepřipravených mužů překvapená, jakto že se o vás neustále nestará porodní asistentka. Najednou jste na porodním pokoji jen vy dva a je opravdu důležité, aby váš muž věděl co dělat. A věřte, že to vědět bude.

V hodnotě 250 Kč

 

7. Druhá doba porodní

7. Druhá doba porodní

 

 

Je dobré, když má muž realistickou představu, jak se rodí miminko a jak potom vypadá…protože kdo je připraven, není překvapen (a v tomto případě velmi často nemile, protože muži často vůbec nevědí, jak takové právě narozené miminko vypadá…:) )

Také jim zde vysvětlím proč je tak hrozně důležitý a pro všechny skvělý bonding.

V hodnotě 250 Kč

 

8. Šestinedělí

8. Šestinedělí

 

 

Porodem to nekončí, porodem to začíná…je důležité, aby váš muž věděl, co se s vámi děje a bude dít také po porodu.

V hodnotě 250 Kč

 

9. Komunikace se ženou

9. Komunikace se ženou

 

 

Jak s vámi mluvit při porodu, jak reagovat na vaše projevy a jak se v tom neztratit 🙂

V hodnotě 250 Kč

 

10. Sebepéče

10. Sebepéče

 

 

Každý, kdo má podporovat někoho dalšího a pečovat o něj, musí myslet také na sebe, takže tipy, jak u porodu nezapomínat na sebe a že muž u porodu není jen „nějaký pomocník“ stále je to člověk, který má také svoje potřeby. A čím lépe budou naplněny, tím lépe se postará o vás!

Praktické tipy, jak pracovat se svými emocemi u porodu… a že jich nebude málo 🙂 

V hodnotě 250 Kč

 

Na co se můžete spolehnout?

  1. Bude vědět do čeho jdete – objasním vašemu muži porodní proces a obrovský význam role doprovodu.
  2. Bude vědět, jak vás podpořit a pečovat o vás  – Kdy odjet do porodnice? Proč neříkat vtipy? Hladit ano či ne?
  3. Porod pro vás i pro něj bude okouzlujícím a nikoliv stresujícím zážitkem – ne nejsou to jatka, kde stříká krev, je to moment plný emocí a ano, asi i váš muž bude plakat, protože správní chlapi u porodu pláčou!
  4. Ať už chcete rodit přirozeně nebo se těšíte na epidurál. Podpora vašeho muže se vám bude hodit v každé situaci.

BONUSY KE KURZU

h

Tahák v pdf.

Ke kurzu si stáhnete tahák, který můžete mít složeny v kapse a kdykoliv do něj nahlídnout!

Video lekce - Sex po porodu

Vím, že mnho mužů trápí otázka, jaký bude jejich sexuální život po narození miminka. V tomto videu si to objasníme.

V hodnotě 250 Kč

w

Video lekce - Jak komunikovat s personálem

Jakým způsobem můžete efektivně komunikovat s personálem i v situaci, která je pro vás zcela nová. Jak díky dobré komunikaci zajistit své ženě jistotu a pocit bezpečí.

V hodnotě 250 Kč

w

Konzultace s lektorkou

Osobní kontakt je stále důležitý. Takže pokud budete mít ještě nějaké otázky či nejistoty, můžete se zeptat. Ke kurzu dostanete 1 hodinu konzultace za sníženou cenu 500 Kč.

Kolik stojí prožít porod krásně a ve společné harmonii?

Celková hodnota kurzu je 3500 Kč.

Vím, že porod je významným mezníkem v životě každé rodiny. Proto chci, aby si krásný porod mohl dovolit opravdu každý, kdo chce. Jeho standardní cena ode mne je tedy 990 Kč.