O Adéle – pracovně

Na cestu duly jsem se vydala po svém druhém porodu, v roce 2010. Měla jsem za sebou porod v porodnici i porod doma, ale u obou mi něco chybělo – empatická, nemedicínská podpora, která by řešila jediné – jak se cítím a jak mi pomoci cítit se co nejlépe.

Měla jsem za sebou studium na vysoké škole – Studia občanské společnosti a spolupráci s několika různými neziskovkami.

Absolvovala jsem tedy roční kurz u České asociace dul, oddoprovázela pár žen pod vedením své konzultantky a bylo to! Stala jsem se certifikovanou dulou ČAD. V současné době jsem sama již konzultantkou a pomáhám novým kolegyním s jejich prvními doprovody.

Následovalo mnoho dalších doplňujících kurzů: kojení, masáže, optimalizace polohy miminka, HypnoPorod® apod.

Jojo, prostě se ráda učím nové a nové věci, takže občas trajdám po kurzech 🙂

 

O Adéle – nepracovně

Narodila jsem se 3.1.1983 v Praze. Nyní žiju v Točníku pod hradem – krása! 🙂

Počet dětí – tři  (*2006, *2008, *2015). Z důvodu zachování jejich soukromí zde nebudu publikovat jejich jména ani fotky. Děkuji za pochopení.

Co mě kromě práce ještě baví? Toho je hrozně moc – volejbal, bridž, pochůzky po galeriích, procházky v přírodě, tanec, focení…no ideálně by měl den mít tak 48 hodin…ale to asi znáte taky 🙂 

 

Centrum pro těhotné

V roce 2018 se mi splnil jeden z mých snů a otevřela jsem v Hořovicích malé, ale krásné Centrum pro těhotné. Zde pořádám kurzy, konzultace a masáže. V tomto prostoru, který je vymalován původními malbami z 18. století, je radost pracovat.

Přizvat Adélu ke svému těhotenství bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Po prvním – ne zcela vydařeném – porodu mi zůstal šrám na duši, který se druhým porodem zcela zahojil.

Adély lidskost, empatie a umění dodat sílu, mi bylo velkou oporou nenechat se zviklat systémem a prožít to po svém. A i přes bolest, kterou to s sebou neslo, byl porod a následné sbližování s miminkem nádherný zážitek. Adéla na tom má obrovský podíl.
Líba O.

Já osobně jsem hrozně nadšená z toho, co množství informací udělalo s Jirkou. Je teď pozornější, dokonce si jedno ráno přivstal, aby mi předpřipravil oběd. Sepsal si spoustu poznámek, ještě hodně z toho se mnou prodiskutovával. Asi si blížící se porod víc uvědomuje a taky kurz dost proměnil jeho představu o něm. Říkal, že si myslel, že porod je prostě jenom to, jak dítě leze „ven“. Myslím si, že se teď cítí připravenější k tomu být u porodu se mnou.
Bára H.

Kontaktujte mne

Kde působím?

Ve čtvrtky jsem ve své pražské základně Pikrtova 5, Praha 4 – Pankrác. Ostatní dny vás uvítám na adrese Sokolovická 444, Komárov u Hořovic. 

Žiji přesně na půli cesty mezi Prahou a Plzní. Doprovázím do jakékoliv porodnice podle výběru klientky.

Mám zkušenost s porodnicemi: Rakovník, Příbram, Hořovice, Podolí, Plzeň -Lochotín, U Mulačů, Motol, U Apolináře, Bulovka, Krč

Kontakty

Tel: 732802345

Mail: dula@adelalancova.cz

Na Fb mne můžete najít jako Adéla Magda

Spoustu informací a inspirace naleznete ve Fb skupině, kterou jsme založily s kolegyní – Porod před námi.

Kontaktovat mne můžete také pomocí formuláře níže.

Kdy se můžeme potkat?

Konzultace a masáže poskytuji v běžných časech cca 9 – 17 hod, vždy po předchozí domluvě. Ve výjimečných případech, když to už opravdu hoří i v jiných časech, ale prosím, respektujte moji rodinu a pokuste se hledat čas pro setkání v běžné pracovní době. Děkuji! Co se týče samotného doprovodu k porodu, tak tam už se samozřejmě na „pracovní dobu“ nehraje 🙂 Tam prostě vyjíždím jakmile je třeba.