fbpx

Doprovod k       porodu

O čem je doprovod k porodu?

Doprovod k porodu je služba, která se možná zdá jako něco nového, něco, „co si ty dnešní matky vymýšlejí“…ale není to tak. Své porodní příběhy a porody ženy sdílely odjaktěživa. Ženy se vzájemně podporovaly a pečovaly o sebe v těhotenství, při porodu i po něm. Toto již dnes nefunguje jako přirozená součást ženských společenství, a proto tuto službu nabízímě my duly.

Nasloucháme těhotným ženám, podporujeme je, jsme s nimi, uklidňujeme, vysvětlujeme, pečujeme, masírujeme, předáváme zkušenosti, nehodnotíme, nevnucujeme, respektujeme…jsme zde plně pro ženy a podporujeme je v jejich vlastních rozhodnutích.

Před porodem

V těhotenství ženě předávám informace, podpruji jí v hledání její vlastní cesty, se kterou bude plně v souladu. Ladíme se na sebe a připravujeme se na den D.

Pro to, abych mohla ženu dobře poznat a pak tedy dobře podpořit u porodu, potřebuji, abychom se viděly, alespoň 3x.  V krajních případech. kdy hledáte na poslední chvíli nebo vám „vybouchnul“ jiný doprpvod, tak na tom netrvám.

Je jedno, kdy se na mne rozhodnete obrátit, zda hned v počátku těhotenství nebo až ke konci…každá to máme jinak a potřebujeme něco jiného 🙂

Při porodu

Dva týdny před plánovanám termínem porodu držím tzv. pohotovost. To znamená, že mi můžete kdykoliv (jasně, i ve tři ráno) zavolat a vyjedeme 🙂

Pohotovost držím, jak dlouho je třeba, tedy až do porodu samotného.

Při porodu jsem pak po celou dobu se ženou, nikam neodcházím…Nabízím jemně svou podporu a péči. Podporuji partnera, pokud si to on i žena přejí, aby se mohl také zapojit.

Po porodu

Po porodu podporuji ženu v počátcích kojení, reflektujeme porodní zážitek. Řešíme vše, co si žena přeje řešit a cítí pro sebe v tu chvíli jako důležité. 

Přizvat Adélu ke svému druhému těhotenství a porodu, bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. S její podporou jsem prožila druhý porod přesně tak, jak jsem si přála.

Líba O.

Kontaktujte mne

Kde působím?

Svoje Centrum pro těhotné mám v Hořovicích na adrese Palackého náměstí 1546/3a. Díky tomuto umístění pracuji s ženami z oblastí Prahy, Plzně, Berounska, Příbramska…

Pravidelně jezdím do Prahy, takže je mmožné potkat se i tam. Do Plzně jezdím také, ale méně pravidelně.

Kontakty

Tel: 732802345

Mail: adela@porodsdulou.cz

Na Fb mne můžete najít jako Adéla Magda

Spoustu informací a inspirace naleznete ve Fb skupině, kterou jsme založily s kolegyní – Porod před námi.

Kontaktovat mne můžete také pomocí formuláře níže.

Kdy se můžeme potkat?

Konzultace a masáže poskytuji v běžných časech cca 9 – 17 hod, vždy po předchozí domluvě. Ve výjimečných případech, když to už opravdu hoří i v jiných časech, ale prosím, respektujte moji rodinu a pokuste se hledat čas pro setkání v běžné pracovní době. Děkuji! Co se týče samotného doprovodu k porodu, tak tam už se samozřejmě na „pracovní dobu“ nehraje 🙂 Tam prostě vyjíždím jakmile je třeba.

Kolik moje služby stojí?

První setkání

Vím, že je důležité, jak si „sedneme“. Proto nabízím takové oťukávací setkání v délce 20 min ZDARMA.

Toto setkání probíhá u mne v Hořovicích  v čase, na kterém se domluvíme. Pokud byste chtěli první setkání jinde a jela bych tedy speciálně za vámi, budu ho normálně účtovat jako konzultaci. 

Konzultace před porodem/po porodu

Konzultace vždy v délce do 90 min.  700 Kč

Doprovod k porodu

Doprovod včetně pohotovosti stojí 7 000 Kč. Z této částky činí pohotovost 2000 Kč. Tzn., že pokud například budu držet pohotovost, ale vy nakonec porodíte císařským řezem a já u porodu nebudu, tak budu účtovat pouze částku pohotovosti.

Cestovné

Cestovné činí 7 Kč/km.

Ceny mých cest do porodnic kam nejčastěji doprovázím tak jsou:

– Rakovník – 500 Kč

– Příbram – 560 Kč

– Motol – 500 Kč

– Plzeň – 650 Kč

Stáhněte si

Připravila jsem pro vás se svými kolegyněmi pár užitečných pomocníků…

Tři kroky k uvolněnému porodu

Tři kroky k uvolněnému porodu

E-book

Jestli je u porodu něco důležité, pak je to rozhodně uvolnění. V e-booku vám ukážeme praktické tipy, jak trénovat k porodu, abyste u něj dokázala zůstat co nejuvolněnější a váš porod pak běžel hladce a uvolněně 🙂

Manuál pro muže - jak dovézt ženu do porodnice včas.

Manuál pro muže - jak dovézt ženu do porodnice včas.

Manuál

Pro muže je cesta do porodnice jedním z nejvíce stresujících momentů celého porodu…“Stihneme to?“, „Nebudeme rodit v autě?“…

Tři kroky ke krásnému porodu po císařském řezu.

Tři kroky ke krásnému porodu po císařském řezu.

E-book

Pro ženy, které prožily předchozí porod císařským řezem a nyní si přejí porodit přirozeně a krásně.