fbpx

Stáhněte si

Připravila jsem pro vás se svými kolegyněmi pár užitečných pomocníků…

Tři kroky k uvolněnému porodu

Tři kroky k uvolněnému porodu

E-book

Jestli je u porodu něco důležité, pak je to rozhodně uvolnění. V e-booku vám ukážeme praktické tipy, jak trénovat k porodu, abyste u něj dokázala zůstat co nejuvolněnější a váš porod pak běžel hladce a uvolněně 🙂

Manuál pro muže - jak dovézt ženu do porodnice včas.

Manuál pro muže - jak dovézt ženu do porodnice včas.

Manuál

Pro muže je cesta do porodnice jedním z nejvíce stresujících momentů celého porodu…“Stihneme to?“, „Nebudeme rodit v autě?“…

Tři kroky ke krásnému porodu po císařském řezu.

Tři kroky ke krásnému porodu po císařském řezu.

E-book

Pro ženy, které prožily předchozí porod císařským řezem a nyní si přejí porodit přirozeně a krásně. 

Přizvat Adélu ke svému těhotenství bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Po prvním – ne zcela vydařeném – porodu mi zůstal šrám na duši, který se druhým porodem zcela zahojil.

Adély lidskost, empatie a umění dodat sílu, mi bylo velkou oporou nenechat se zviklat systémem a prožít to po svém. A i přes bolest, kterou to s sebou neslo, byl porod a následné sbližování s miminkem nádherný zážitek. Adéla na tom má obrovský podíl.
Líba O.

Já osobně jsem hrozně nadšená z toho, co množství informací udělalo s Jirkou. Je teď pozornější, dokonce si jedno ráno přivstal, aby mi předpřipravil oběd. Sepsal si spoustu poznámek, ještě hodně z toho se mnou prodiskutovával. Asi si blížící se porod víc uvědomuje a taky kurz dost proměnil jeho představu o něm. Říkal, že si myslel, že porod je prostě jenom to, jak dítě leze „ven“. Myslím si, že se teď cítí připravenější k tomu být u porodu se mnou.

Bára H.